קצת עלינו

קצת עלינו

+ Home הוא מחסן רהיטים שמוכיח שלא חייבים להוציא הון תועפות כדי ליהנות מרהיטים איכותיים ומעוצבים היטב. הקו המנחה של החנות, מיום הקמתה, הוא שניתן לרהט את הבית ולעצב אותו באופן מקסימלי, במחיר מינימלי ושווה לכל כיס.

עולם שלם של רהיטים

+ Home מציעה מגוון רחב של רהיטים לבית אנחנו מייצרים את כל הרהיטים המוצגים אצלנו באתר, יתרון גדול ונוסף עבורכם הוא שניתן להזמין כל רהיט בהתאמה אישית בכל מידה ובכל גוון צבע,
בואו לקחת חלק מהתפיסה שלנו הדוגל בתוצרת מקומית ובקידום עסקי ישראליים אצלנו תוכלו למצוא את הרהיטים שאתם זקוקים אליהם לעיצוב הבית או המשרד לרבות שולחנות סלון | קונסולות כניסה | מזנונים | קומודות | שידות ושולחנות עבודה  

הרהיטים שלנו מאופיינים בקווים נקיים ובסגנון קלאסי, מוצרים נהדרים שמוסיפים להרמוניה העיצובית של הבית ומספקים את המראה האלגנטי הרצוי.

פועלים למען הלקוח

מתחילת הדרך, שמנו לנו למטרה להפוך את החיים שלכם לפשוטים יותר. תוכלו לבצע את הרכישה דרך האתר המקוון ולהזמין משלוח עד פתח הבית, תוך 18 ימי עסקים – זמני אספקה קצרים מהמקובל בתחום. כמובן שבתיאום מראש תוכלו לאסוף את המוצרים (ללא תשלום) מהמחסן שלנו בשדרות.

אצלנו הלקוחות הם בני משפחה. אנו מעניקים לכל לקוח את מלוא תשומת הלב, מתחייבים להעניק לכם ייעוץ, ליווי, הדרכה ושירות לכל אורך הדרך.

אחריות מלאה… ושקט נפשי

כשאתם מזמינים רהיטים, אתם מקווים למוצרים שישמרו היטב למשך שנים. דרגת האיכות שלנו מאפשרת זאת, כל אחד מהרהיטים שאנו מספקים מגיעים עם אחריות כללית של 12 חודשים. אתם מוזמנים לעבור על קטלוג הרהיטים שלנו באתר וליצור איתנו קשר בכל שאלה או בקשה.

נשמח לעצב לכם את הבית בצורה ההוגנת היוקרתית והמרשימה ביותר.